Na www.quora.com najde nepřihlášený jen holou stránku přihlašovací. Zapsat se jako uživatel však nestačí — musíte nadto sledovat alespoň pět lidí, námětů nebo otázek, jinak se Quora stále tváří, že vám neukáže nic. (Kontakty z Facebooku nebo Twitteru sama chytře nabídne.)
Jakmile si však přidáte to, co vás zajímá, nebo ty, kteří vás zajímají, začne se na vaší uživatelské stránce odvíjet nekončící proud zajímavého a může být těžké odtrhnout se. Nemusíte znát tu nejlepší odpověď — stačí číst, hlasovat, komentovat…
Jestliže občas skutečně potřebujete něco zjistit na Quoře, a přitom vám hrozí, že úvodní stránka odvede vaši pozornost a připraví vás o čas, zkuste nepřistupovat na www.quora.com, nýbrž si vytvořte vstupní záložku jinou. Pěkně nudná a statická je kupříkladu www.quora.com/about, ale posloužit jako vstupní body mohou třebas i www.quora.com/inbox (nechodí‑li vám mnoho zpráv) nebo www.quora.com/credits.
Kromě toho obsah Quory ve skutečnosti je dostupný i nepřihlášeným — prohledávat jej můžete prostě Googlem — s parametrem site:quora.com
. Pohodlné je to sice podstatně méně, ale můžete tak alespoň nahlédnout.