Mám takový pocit, že hlavní výhoda plazmy naprosto pominula - vždyť přece počet snímků za vteřinu u DVB-T je 30, takže nějakých 200 Hz a podobný "vlastnosti" jsou vlastně k ničemu. Obraz si sama televize holt nevyrobí.
Nějak mi vlastně uniká, proč by vlastně obyčejný člověk (neodborník) měl na plazmou vůbec uvažovat. Kromě subjektivního "lepšího podání barev" jsou to jen samé nevýhody.
(Prosím buďte konstruktivní, vycházím z informací ze článku.)
ALE HLAVNĚ ZÁLEŽÍ NA KVALITĚ VYSÍLANÉHO SIGNÁLU A TÉŽ NA RESAMPLINGU.KDYŽ TOTO NEFUNGUJE TAK ANI NEJKVALITNĚJŠÍ TELEVIZE NEBUDE MÍT KVALITNÍ OBRAZ.A viděl jste někdo třeba televizi CRT VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ?Já ano ale vyrobilo se jen pár kusů a proč je jasné-velké,těžké a hlavně složitost výroby při velikosti obrazovky.Ale takový obraz jsem ještě u žádné televiz jako plazma,lcd nebo lcd led neviděl.A nedělám si legraci a ani nejsem zastáncem tv crt ale při řádkování asi 1200 obraz super.Škoda,že se nezačaly vyrábět tv SED nebo LASER, TO JE ÚPLNĚ JINÁ LIGA.ASI BY TO BALA DRAHÁ VÝROBA ALE U LASERU TO NENÍ PRAVDA.NEBUDU TU PSÁT O JAKOU TECHNOLOGII SE JEDNÁ TO SNAD KAŽDÝ KDO SE ZAJÍMÁ O TELEVIZE VÍ A KDO NE AŤ SI TO NĚKDE PŘEČTE.oBRAZ JEŠTĚ LEPŠÍ NEŽ U TÉ CRT S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM.tAKŽE TO CO JE NÁM TU DNES PŘEDKLÁDÁNO JE SICE PRAKTICKÉA DNES UŽ I LEVNÉ ALE NE NEJLEPŠÍ A NEJKVALITNĚJŠÍ ŘEŠENÍ.